Kategoriler

Yürüme Arabası İle İlk Adımlar Hep Güvende

Sekizinci ay itibari ile emekleyen bebeklere yürümeyi öğretmek için yürüme arkadaşı ya da yürüteç kullanabilirsiniz. Uzmanların önerdiği yürüme arkadaşı çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almak isterseniz, bir tık uzağınızdayız. En çok satan ve popüler bebek ürünlerine sitemizden göz atabilirsiniz.

Yürüme Arabası ilk adımlar için en önemli oyuncaklardan biridir. en uygun fiyatlara sizler için onlarca farklı modellerde yürüme arabaları web sitemizde…

Çocuklar ilk adımlarını atmaya başladıklarında etrafındaki herkes çok sevinir fakat bundan sonrası çocuk için güvenlik anlamları almak anlamına gelmektedir. Eskiden çocuğunuzu yerde ya da koltuk üzerinde, beşiğinde gönül rahatlığı ile bırakabiliyordunuz. Artık o minik adımlar atan biri ayrıca da oldukça meraklı.

Bu yüzden yürümeye başlaması onun için iyi ama ebeveynler için ufak çaplı tatlı bir kabus. Hem onu korumak hem de keşfetmesine izin vermek zorundasınız. İşte bu durumu kolaylaştırmak için ise yürüme arabası tasarlandı.

Bu oyuncak çocuğunuzun hem koruyucusu hem de keşif yolculuğundaki en büyük arkadaşı olabilir. Her renkten, her şekilden ve her boyuttan örnekleri bulunan bu yürüme arabası ile çocuğunuz keşfetmenin keyfine varacaktır. 

Sağlam İlk Adımlar 

Çocuğunuz ilk adımlarını sağlam bir şekilde atsın istiyorsanız Smoby, Cotoons Trott Cotoons - Cotoon 2si1arada Yürüteç tam size ve çocuğunuza göre tasarlanmıştır. Hem yürüme arabası hem de oyun tahtası olarak kullanılan bu oyuncak 2 farklı şekilde kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Tatlı yeşil rengi ve üzerinde bulunan çeşitli oyuncaklarıyla birlikte 1-4 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır.

Ses ve ışık gibi ilgi çekici aksesuarları bulunan bu arabanın üzerinde de 4 temel şekil yer almaktadır. Çocuğunuz bu şekiller sayesinde geometrik şekilleri öğrenebilir. Dönen gözleri ve göz alıcı bir ışığı bulunmaktadır. İlk Arabam, tatlı pembe bir arabadır. Küçük oluşuyla çocuğunuzun gönlünde taht kurar.

12 ay ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan bu oyuncağın üzerinde çocuğunuzun ilgisini çekebilecek stickerlar bulunmaktadır. 

Eğitici ve Öğretici Eğlenceli Yürüme Arabaları

Fisher-Price Eğitici Köpekçik Yürüteç, sevimli tatlı bir köpek formundadır. 6- 36 ay arası çocuklar için tasarlanmış olan bu oyuncak çocuğunuza hem eğlenip hem de öğrenebileceği çeşitli aktiviteler sunar. İçerisinde çocuğunuzu eğlendirebilecek çeşitli şarkılar bulunmakla birlikte, sayılar ve harfler de bulunmaktadır.

Çocuğunuz bu oyuncağı hem bir gezi arkadaşı olarak kullanabilir hem de önünde bulunan eğitici tahta ile çeşitli oyunlar oynayabilir. Sevimli Çarklar Yürüme Arkadaşım ise göz alıcı mavi bir renge sahiptir.

12 ay ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan bu yürütecin üzerinde değişik renklerde ve desenlerde çarklar bulunur. Çocuğunuz bu yürüteç ile hem gezebilir hem de çarkları çevirerek el göz koordinasyonunu ve motor becerilerini geliştirebilir. Babycim Top Toplama Oyunu ise hem gezip hem de yarışmak için birebirdir.

Çocuğunuzun sahip olacağı bu yürüteç evin çeşitli odalarına saçılmış topları toplar ve çocuğunuza sevimli bir eğlence sunar. 12 ay ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan bu yürüteç hem eğlenceli müzikler çalar hem de rengarenk toplara sahiptir. 

Eğlenceli Yolculuklar 

Bayraktar, Kirpi Araba Çınçın mor, pembe, yeşil ve turuncu olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip olan bu yürüteç eğlenceli yolculuklar için birebirdir. Yürürken çıkardığı sevimli sesler çocukların ilgisini çeker. 

Bebek Bakım Ürünleri ve BY Toys, Balık Çınçın ise balık formundadır. Turuncu, mavi, yeşil, sarı ve pembe olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunan bu oyuncak balık formuyla çocukların dikkatini çeker. 

Bayraktar Formula tam bir yarış arabasıdır. Mavi, sarı ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yürüteç & Yürüme Arkadaşı, çocuklar için tasarlanmış korunaklı bir yürüme aracıdır.

Yeşil, kırmızı, pembe, sarı ve mavi olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunur. Korunaklı yürüteç formunun yanı sıra ön tarafında da çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Fisher Price Sürprizli Toplar Yürüteç ise minik toplara sahip olan bir yürüme aracıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR