Kategoriler

Buzdolabı Oyuncakları Hayal Dünyalarını GenişletirÇocuğunuza buzdolabının ne işe yaşadığını öğretirken evcilik oyunların renk katmak oldukça kolay. Oyuncak buzdolabı arıyorsanız, ilk tercihiniz olmaktan memnuniyet duyarız. Sevilen oyuncak sitesi Otoys en kaliteli ve markalı oyuncakları en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Çocuklar için alınan her türlü oyuncak eğitici olmalıdır. Buzdolabı oyuncakları ise çocuklara derli toplu olmayı, sebze ve meyveleri ayırt etmeyi öğretmektedir. Evde ebeveynlerin kullandığı ev eşyalarına özenen çocuklar bu tür ev eşyasının minyatür modeli olan oyuncaklara ilgi duyarlar. 

Buzdolabı oyuncakları her yaştan çocuğun oynaması için tasarlanmıştır. Çocuklar keyifli vakit geçirmek için ebeveynlerine daha çok ihtiyaç duyarlar. Bu buzdolabı oyuncakları sayesinde oyun kurup ebeveynleriyle doyasıya oynayabilirler. Kim bilir belki de geleceğin aşçıları bu oyuncaklar sayesinde ortaya çıkacaktır. 

Rengarenk Mutfaklar 

Çeşitli renklere sahip olan bu oyuncaklar sadece çocukları değil ebeveynleri de cezbedebilir. Ebeveynler bu oyuncaklarla birlikte çocukken oynadıkları evcilik oyunlarına nostaljik bir yolculuk yapacaklar. 

Oydaş, My Happyy Kitchen Buzdolabı, pembe renklerin ağırlıkta olduğu minik bir buzdolabı modelidir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu minik buzdolabı çocuğunuzun size yemek pişirmesinde en büyük mihenk taşlarından biri olacaktır. Alınan sebze ve meyveleri buzdolabına kaldırmazsak bozulur değil mi?

Çocuğunuzun yaptığı yemekler bu sayede lezzetli olacaktır. İki kapılı olan bu oyuncağın içerisinde de sticker bulunmaktadır. Oydaş, Buzdolabı ve Çamaşır & Dikiş Makineleri bir mutfağın sahip olması gereken her şeye neredeyse sahiptir.

İçerisinde iki kapılı çok tatlı pembe bir buzdolabı, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi bulunmaktadır. Çocuğunuz yaptığı yemeği ısıtabilir ya da sofrayı toplayıp bulaşıkları bulaşık makinesine doldurup temizliğin keyfini çıkartabilir. 

Kız Çocuklar İçin Farklı Renklerde Mutfak Setleri

Oydaş, Minik Şefler - Buzdolabı koyu pembe ve açık pembe olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahiptir. Tatlı pembe buzdolabının üzerinde de sevimli stickerlar bulunmaktadır.

Çocuğunuzun keyifle yemek yapması için de buzdolabının üzerinde küçük bir raf ve rafın içerisinde de minik kavanozlar bulunur. Mini Buzdolabı, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Bu mini buzdolabı ışıklı ve seslidir. Çocuğunuz yemek yaparken hem eğlenip hem de çeşitli ışık oyunlarıyla keyiflenebilir. 

Minik Aşçılara Özel Mutfak Setleri

Bu tür oyun setleri çocuğunuzun oyun kurmasına ve yaratıcılığını geliştirmesine katkı sağlamaktadır. Taklit yeteneği gelişen çocuk ebeveynlerini ve ev içerisinde yaşadığı tatlı anıları taklit eder.

Kendisini sizin yerinize koyar ve size keyifli bir gösteri sunar. Unicorn Çamaşır - Bulaşık - Fırın - Buzdolabı, çocuğunuzun her işi bir arada yapabilmesine olanak sağlar. 360 derece kullanılabilirliği bulunan bu oyuncak setinin içerisinde bir mutfağın sahip olması gereken her şey bulunmaktadır.

Sesli olan bu setin içerisinde bazı mutfak aksesuarları da bulunmaktadır. Oydaş, 3'lü Set - Fırın - Buzdolabı - Bulaşık Makinesi, tatlı pembe bir mutfak setidir. İçerisinde fırın, mikrodalga, buzdolabı ve bulaşık makinesi bulunan bu set bazı mutfak aksesuarlarını da içermektedir. 

Sesli ve Işıklı Buzdolabı Setleri

Sunman Little Chef Sesli ve Işıklı Buzdolabı Oyun Seti, sarı ve pembe olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahip minik iki kapılı bir oyuncak dolaptır. Işıklı ve sesli olan bu sevimli dolabın yanında ise küçük bir stand bulunmaktadır. Standın içinde ise yumurta, sandviç ve çeşitli meyve sebzeler bulunmaktadır. 

Oydaş, Karlar Ülkesi Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi, çizgi film seven sevimli çocuklarınız için üretilmiştir. Mor ve mavi renklerinden oluşan bu setin içerisinde tatlı ve ilgi çekici stickerlar bulunmaktadır. 

Minik Şefler Mutfakta-Buzdolabı Fırın Çekmeceli Dolap, Süpürge & Temizlik Setleri  ise tam bir aranan mutfak setidir. Tatlı stickerlı buzdolabı ve çeşitli mutfak aksesuarlarıyla birlikte bu mutfak seti çocuğunuzun gözde oyuncakları arasında yerini alabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR