₺21,68 KDV Dahil
₺23,75 KDV Dahil
₺34,57 KDV Dahil
₺37,86 KDV Dahil
₺76,51 KDV Dahil
₺83,79 KDV Dahil
₺21,68 KDV Dahil
₺23,75 KDV Dahil
Kategoriler

Kinetik Kum Hayallerin Ötesinde Oyunlar İçin

Kinetik Kum deniz kumundan elde edilen doğal bir oyun kumudur. Çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren Kinetik Kum farklı çeşitleri ve renkleri ile çocuklarınızın yaşamına renk katacaktır.

Çocukken hepimiz plaja gidip kumdan kale yapmışızdır. Bu kumdan kalelerimizi bozan dalgara sinirlenmiş hatta küsmüş daha sonra barışıp kumdan kaleler yapmaya devam etmişizdir. Şimdi ise çağa ayak uydurmak gerek ve çocuklar için tasarlanan kinetik kum çeşitlerine göz atmalısınız.

Kum ve polimerden yapılan kinetik kum bilim seven çocuklar için vazgeçilmez bir oyuncak haline gelmiştir. Kinetik kum çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirebilmesi için önemli bir oyun arkadaşıdır. Çocuklarınızın bu kumla yapacağı çeşitli şekiller ile keyifli vakit geçirmek mümkündür. 

Rengarenk Kinetik Kumlar 

Kinetik kumlar yeni nesil çocuklarının vazgeçilmez oyuncaklarından biridir. Üstelik sadece bilindik kum renginde değil de her renkten kinetik kum bulmak artık mümkündür. Stres OyuncaklarıKumtoys, Hareketli Kum Seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan ele yapışmayan akışkan kum setidir. İçerisinde kum havuzu ve 6 adet kalıp bulunur, çocuğunuz bu kalıplarla bir sürü kumdan kale inşaa edebilir. 

Naturel Kinetik Oyun Kumu ise gerçek kum rengindedir. Bu kumun mor ve pembe olmak üzere 2 farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Foam Alive Akışkan Köpükler, 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. İçerisinde mavi ve yeşil olmak üzere 2 farklı renk barındırır.

Çocuğunuz isterse bu iki rengi ayrı ayrı ya da karıştırıp birlikte kullanabilir. Dede Oyun Kum Seti ise içerisinde 5 farklı renk ve 3 boyutlu şekiller barındırır. 

Kinetik Kumdan Oyuncaklar 

Artsand Unicorn Kum Seti mor kumuyla içerisinde 8 parçadan oluşan unicorn ve gökkuşağı kalıpları barındırır. Hayal gücünü geliştiren bir diğer set ise Arabalar Seti Kinetik Oyun Kumu, 13 parçadan oluşmaktadır ve içerisinde araba kalıpları bulunur.

Bunun yanı sıra içerisinde kinetik kum ve Zeka & Sabır Küpleri ile yaptığınız rengarenk arabaları oynatmanız için pist bulunmaktadır. Çocuğunuz arkadaşları ve ebeveynleriyle bu setin tadını çıkaracaktır. 

Artsand Cupcake Kum Seti ise minik aşçılar için müthiş deneyimler sunmaktadır. 4 parçadan oluşan bu mor kinetik kum setinin içerisinde bir adet cupcake kalıbı, merdane ve çeşitli mutfak malzemeleri bulunur.