₺69,69 KDV Dahil
₺76,33 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
₺116,16 KDV Dahil
₺127,22 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺99,74 KDV Dahil
₺109,24 KDV Dahil
₺11,18 KDV Dahil
₺12,25 KDV Dahil
₺37,85 KDV Dahil
₺41,46 KDV Dahil
₺181,03 KDV Dahil
₺198,27 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Denge Oyunları Çocukların En Sevdiği Oyunlardan Biridir

Denge Oyunları sayesinde ailecek harika zamanlar geçirmeniz mümkün olacaktır. Denge oyunları keyifli olduğu kadar öğretici olması ile çok tercih edilir.

El ve Göz koordinasyonunu sağlamak, motor becerilerini geliştirmek her bebek için hayata adım atmada en önemli konulardan biridir. Doğru oyuncaklar ve doğru yönlendirmeler ile bu durum hem eğlenceli hem de öğretici hale gelebilir. 

Denge Kurmak Eğlenceli

Çocuklar büyüdükçe etrafı keşfetmek, elleriyle tanımak ister. Şekil Eşleştirme Arkadaşı Kelebek tam da keşfetmeyi mümkün kılmak amacıyla yapılmıştır. Denge oyunları sayesinde çocuğunuzun şekilleri tanıyabilmesi artık mümkündür.

6 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyuncak 4 farklı şekilden oluşmaktadır. Çocuklarınız bu rengarenk şekilleri kavrayıp uygun olan delikten aşağı atmayı öğrenirler. 

Fisher-Price Renkli Kaplar ise çocuğunuzun rengarenk kuleler yapmasını ve o kulelerin dengesini sağlamasını mümkün kılar. Fisher-Price Renkli Bloklar ise daha fazla renge ve bloğa ev sahipliği yapıyor.

Blokları atabilecekleri bir çantaları var ve bu çantaları istedikleri yere taşıyabilme özgürlüğüne sahipler. Fisher- Price Sevimli Araçlar 3 farklı hayvandan oluşmaktadır. Horoz, fare ve tilki olmak üzere üç farklı hayvan ve üç farklı renkten oluşmaktadır. Tekerlekleri ve zili sayesinde emekleyip kendi dengesini kendi kurabilir. 

 

Tahta Bloklar, Sevimli Oyuncaklar

Kanz Geometrik Şekillerdenge oyunlarını geometrik şekillerle süslüyor. 10 ay ve üzeri olan çocuklar için uygun olan bu oyun 4 farklı tahta geometrik şekilden oluşmaktadır. Rengarenk olan bu şekilleri çubuklardan geçirip takmak mümkündür.

Bunun yanı sıra bebeğiniz denge oyunları ve Eğitici Setler içerikli bir oyuncaktan da öğrenebilir. Fisher-Price Sürprizli Oyuncaklar, denge kurmayı avokado, koyun ya da bir muzdan öğrenmek için birebirdir. 

 

Dikkat Toplamaya Yarayan Oyuncaklar

Büyüdükçe dikkatimizi toplamak daha güç oluyor. Renkli Denge Oyunu ve Nevka Denge Oyunu 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış renkli bloklardan oluşmaktadır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için ise düz tahta bloklardan oluşan Jenga, eğlenmek ve dikkatimizi toplamak için en iyi yoldur. Aile veya arkadaşlarla oynanabilen bu denge oyunları paylaşımı da mümkün kılar. 8 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği Woody's Medium Ahşap Denge Oyunu ise 57 parçadan oluşmaktadır.