Kategoriler

 

Bul-Tak Yeni Nesil Çocukların Yeni Nesil Oyuncakları

Bul-Tak; Çocuklar için hem eğitici hem de oyun sırasında eğlendirici oyuncaklar, özellikle ebeveynlerin ilk seçimi oluyor. Küçük bebeklerin ilgisini ilk dönemler, renkli ve sesli oyuncaklar çekerken, bir yaşlarına yakın dönemde bul-tak' öğretici ve eğlendirici özelliğiyle oyun dünyalarına ortak olmaktadır. 

Bul-tak oyuncaklar, çeşitli ürün yelpazesiyle keyifli vakitler sunarken, özellikle ince motor hareketlerin ve kasların gelişimine katkılar sağlamaktadır.

Yaş grubu olarak 0-3 yaş arası çocukların ilgisini çeken oyuncaklar, çocuklara; renkleri, geometrik şekilleri, sayıları, dikkat toplama becerisini kazandırır. Sadece bu özelliklerinin yanında sebep- sonuç ilişkisini kurmayı da öğretiyor.

Bul-tak Oyuncak Neden Tercih Edilmelidir?

Bul-tak oyuncaklar, geniş ürün listesine hakimken, aynı zamanda böyle bir oyuncağa sahip bir çocuğun yetenek dünyası zenginleşiyor. Problem çözme, renkler, zıt kavramlar ( büyük-küçük ) gibi bilişsel becerileri geliştirirken, konuşma eğilimlerini artırarak dil gelişimi destekler.

Bir çocuğun gelişimde, geometrik şekillerin inşası ve boşluk doldurma gibi aktiviteler, çocukların el kaslarını geliştirerek ince motor hareketlerinin faal duruma gelmesinde katkıda bulunuyor.

Renkleri ve yaratıcı aktivitesiyle, geniş ürün çeşitleriyle bul-tak oyuncaklar ve yine Grup Oyunları çocukların en aranılan oyuncak türlerinden biri olmaya aday. 

Bul-tak Oyuncakları ile Motor Becerilerini Geliştirme

Bul-tak oyuncaklardan biri olan Mgs, Smartland Kaplumbağa Bul-tak Fileli, özellikle gelişim çağındaki bebeklerin kas ve ince motor hareketlerini destekleyen bul-tak oyuncaktır. Renklerin çeşitliliği ayrıca sevimli şapkalı bir kaplumbağa bir bebeğin ilgisini çekmede oldukça başarılı olacaktır.

Bebeğin dünyasına heyecan katmak için oldukça başarılı bir oyuncaktır. Bul-tak Küp ve KikiEğitici Bul-tak Küp, pastel renklerin uyumuyla yumuşak duyulara hitap eden, içinde geometrik şekillerin bulunduğu bul-tak puzzle oyuncaktır.

En Eğlenceli Oyun Saatlerine Özel Oyuncaklar

Çocukların mantıksal düşünme yeteneklerini ortaya çıkaran, oyun saatlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Sevimli Hayvanlar Bul-tak, Özellikle bebeklerin gelişimi için okul öncesi dönemde mutlaka olması gereken bul-tak oyundur.

İçinde; Fil, zürafa, panda, kaplumbağa, aslan ve köpekten oluşan set, en sevimli haliyle eğlenceli bir oyuncaktır. Mantıksal düşünmeyi desteklerken aynı zamanda sevimli hayvanların tanınmasını sağlar. 

Bul-tak Ev yanında Çocuk Puzzle şekil ve renklerin öğrenilmesi ve çoklu öğrenmeyi destekleyen bul-tak oyuncaktır. Ürün bebek ve çocuk sağlığı açısından uygundur. Playwoood Eğitici Ahşap Bul-tak, Sağlık açısından uygun olan ürün; üçgen, yıldız, daire gibi öğretici şekillerin dışında, bebeklerin düşünsel faaliyetlerini destekler. 

Eğlenirken Öğreten Oyuncaklar

Kanz Çekiç Bul-tak, geometrik şekillerin mantığını öğretirken, içinde bulunan çekiç ile fiziksel hareketlerin gelişimine katkıda bulunur. SKC Chiva, Parça Bütün Üçgen, renklerin dizilimini ve parça-bütün ilişkisini, öğreten ahşap bul-tak oyuncaktır. 

Disney Princess Ahşap Bul-tak Rakamlar, özellikle küçük kızların ilgisini çekerek, rakamları Dısney dünyasının sevimli kahramanları ile tanıtır. Sunman Ahşap Bul-tak Kara Taşıtları, küçük erkek çocuklarının renkli arabalarla boşluk doldurmasını desteklerken, mantıksal zihin gelişimini destekleyen bul-tak oyuncaktır. 

Fiziksel kas ve ince motor hareketlerinin gelişime katkıda bulunan bul-tak oyuncaklar serisi, farklı seçenekleri ile çocuk ve bebeklerin vazgeçilmezi niteliğinde. Ayrıca tüm bul-tak oyuncakların, sağlık açısından güvenirliği kanıtlanmış durumdadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR