76207 Lego Marvel New Asgarda Saldırı, 159 parça, +7 yaş
76207 Lego Marvel New Asgarda Saldırı, 159 parça, +7 yaş
76207 Lego Marvel New Asgarda Saldırı, 159 parça, +7 yaş

76207 Lego Marvel New Asgarda Saldırı, 159 parça, +7 yaş

0,00
Fiyat : ₺531,58(KDV Dahil)
Barkod : 5702017154220
LEGO® Marvel Yeni Asgard’a Saldırı (76207) ile 7 yaş ve üzeri Süper Kahramanlara canavar gibi bir ödül verin. Marvel Studios Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminden bu çarpıcı aksiyonlu oyun seti, çocukların hayal güçlerinden çıkan bir yaratığı kahramanların karşısına çıkarır.

Thor hayranları için olmazsa olmaz bir oyun seti Çocuklar, bu mega canavarlı Süper Kahraman oyun setiyle herkesin en kötü kâbusuna karşı savaşabilir.

İnşa edilebilen bu oyuncakta 3 popüler minifigür bulunur: Gölge Canavarını canlandıran Gorr; Stormbreaker baltasını sallayan Thor ve Mjölnir çekicini taşıyan Mighty Thor.

Oyun ve sergileme olanaklarını maksimuma çıkarmak için kocaman canavarın eklemli kolları ve pençeleri bulunur.

Ekstra yapım eğlencesi için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında, yakınlaştırma ve döndürme dahil dijital görselleştirme araçları vardır.

Süper Kahraman canavar savaşları

– LEGO® Marvel Yeni Asgard’a Saldırı (76207) ile çocuklar, Marvel Studios Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin aksiyonuna katılabilir.

Simgeleşmiş Marvel karakterleri

– Thor, Mighty Thor ve Gorr minifigürleri, ayrıca yaratıcı oyunlar oynamak ve sergilemek için eklemli kolları ve pençeleri olan, inşa edilebilen bir Gölge Canavarı içerir Sınırsız oyun olasılıkları

– Çocuklar kıvrılan, dönen, yakalayan, ısıran Kâbus Canavarı ile filmden sahneleri canlandırabilir ve kendi maceralarını yaşayabilir.

Çocuklar için hediye

– Filme dayalı bu doğum günü ya da yılbaşı hediyesiyle Marvel aksiyonunu 7 yaş ve üzeri Thor hayranlarının ellerine verin.

Eklemleri sayesinde hareketli

– 11 cm boyundaki bu hareketli Kâbus Canavarı, hayal gücüne dayalı sınırsız rol oyunlarına ilham verir ve günün savaşları bittiğinde sergilenebilir İnteraktif dijital yapım

– LEGO® Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar modellerini yaparken dijital bir versiyonunu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.


Yaratıcı oyun

– Tüm LEGO® Marvel yapım oyuncakları, genç Süper Kahramanlara sınırsız yaratıcı oyun olasılıkları sağlamak üzere tasarlanmış birinci sınıf kalitede oyun setleri sunar.

Kalite garantili

– Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde mükemmel bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO® parçaları, sektörün katı kalite standartlarına uygundur.

Güvenlik garantili

– LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Kutu Ölçüsü: 26x14x4,6 cm
DetailTextBlock

 

  • Aynı Gün Kargo

    Saat 16:00 'a kadar  verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Peşin Fiyatına 3 Taksit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR