F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş
F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş
F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş
F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş
F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş
F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş

F0652 Play-Doh Barbekü Partisi / +3 yaş

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺211,42(KDV Dahil)
İndirimli : ₺193,04(KDV Dahil)
₺64,35 'den başlayan taksitlerle
Bu Play-Doh oyun seti, aileyle yemek pişirme eğlencesini oyun alanınıza taşıyor! Önce, barbeküdeki kalıplar ve kesme tahtasıyla Play-Doh hamburgerleri, sosisli sandviçleri ve tavuk kanatları yapın. Bunları oyuncak barbekünün içine yerleştirin ve kapağını kapatın. İçindeki ıstampa, oyuncak yiyeceklerin üzerine "ızgara" izleri damgalar! Endişelenmeyin; Play-Doh oyun hamurunu mürekkeple damgaladıktan sonra bile yeniden kullanabilirsiniz. Çocuklar, oyun setine dahil şiş ile oyuncak kebaplar yapabilir ve yarım kalıplarla pek çok malzeme oluşturabilir. 56 ve 28 gramlık 6 renk Play-Doh oyun hamuruyla, minik şeflerin mutfak oyunu için hiçbir şey eksik kalmayacak. 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu oyuncak barbekü seti, oyun hamurlarını ve mutfak oyuncaklarını seven çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi veya sürpriz olacak!
 
İçindekiler: ıstampa içeren Barbekü Partisi oyun seti, kebap şişi, kesme tahtası için kitap şeklinde kalıp, spatula, 2 tabak, çatal, bıçak ve 6 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 283 gram).
 
 
CIZIRDAYAN IZGARA İZLERİ DAMGALAYIN: Oyuncak barbekü kapağının içine gizli, etrafı kirletmeyecek şekilde tasarlanan ıstampa, oyuncak sosisli sandviçlerinize, hamburgerlerinize ve diğer Play-Doh barbekü lezzetlerinize gerçekten kömür renginde "ızgara izi" damgalar.
 
PLAY-DOH HAMBURGERLERİ, TAVUKLARI VE DAHA FAZLASI: Play-Doh barbeküyü ve kesim tahtasını açtığınızda içinde Play-Doh hamburgerleri, oyuncak bagetler, komik sosisli sandviçler ve daha fazlasını yapmanızı sağlayacak kalıplar bulacaksınız.
 
KENDİ PLAY-DOH KEBAPLARINIZI YAPIN: Oyuncak domates ve mantar gibi Play-Doh yiyecekleri yapın ve bunları barbeküde kendi yeri olan şişe geçirin.
 
TOKSİK MADDE İÇERMEYEN 6 PLAY-DOH RENGİ DAHİL: 56 gramlık 4 kutu ve 28 gramlık 2 kutu Play-Doh oyun hamuru, çocuklara oyuncak barbeküyle oynamaları için çok sayıda renk sunuyor.
 
ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR OYUN SETİ: 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu oyuncak barbekü seti, oyun hamurlarını ve mutfak oyuncaklarını seven çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi veya sürpriz olacak.
 
Tek paket ölçüsü: 8 x 28 x 22 cm
Net ağırlık: 0,805
 
• 3 yaş ve üzeri içindir.
 
• Mürekkep leke bırakır.
• Ebeveynin Dikkatine: Buğday İçerir.
• Oyun hamuru yenmemelidir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.
• Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.
• Oyun hamurlarıyla yapılan şekiller çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre farklılık gösterebilir.
• Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.
 
 
 
© 2021 Hasbro. Tüm hakları saklıdır.
DetailTextBlock
  • İstanbul İçi Aynı gün teslimat

    Saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişlerizi aynı gün

    kapınıza kadar getiriyoruz.

  • Aynı Gün Kargo

    00:00 ile 10:00  arası verilen siparişler aynı gün kargo verilir.

Peşin Fiyatına 3 Taksit