Kategoriler

Oyuncak Davullar İle  Müziğini Bul!

Oyuncak Davulları fiyatları çocuklar için en uyguna sizlere sunulur. Oyuncak Davul modelleri ise tüm çocukların seveceği  ve beğeneceği şekilde tasarlanmaktadır.

Davul sesi, eski çağlardan bu yana şifa ve arınma için kullanılmış bir yöntemdir. Akıl sağlığı üzerinde meditatif etkisi bulunduğu deneylerde gözlemlenmiştir.

Oyuncak davullar, çocuklar için hem eğlenceli hemde beyin motor gelişimine etkilidir. Birçok oyuncak davul çeşidi bulunmaktadır. Müzikli, klavyeli, ışıklı ve birçok fonksiyonu bulunan oyuncak davullar, çocukların ilgisini çekmektedir.

Örnek olarak Baby Clementoni Aktivite Davulu, 10. Aydan itibaren çocuğunuzun çok seveceği bir oyun arkadaşı olabilir. Davul özelliği dışında, ses ve melodiler neşesini arttırıp, mutlu olmasını sağlar. Kaymaz taban özelliği ile çok güvenli bir oyuncaktır.  

Aslan, Sevimli Davul ve gitarlar çocukları müzik ile tanıştırır. Kendi ritmini oluşturmasında katkı sağlar. El ve koordinasyonunu arttırır.  Bir diğer davul oyuncak tercihi olabilir.

Ritim, Ses ve Melodinin Çocuk Gelişimindeki katkıları

Beyin ritmik bir organdır. Müzik ile beyin erken gelişim sırasında bir bağ kurarlar. Müzik aleti çalmak, hem beyni, uyarır hem de stresi azaltır. Oyuncak davullar vücudunuzla, hissedeceğiniz sarsıntılı ve ritmik etkiye sahiptir. Davul oyuncaklar içinde, Pilli şıklı, Kaya Davul 18. Aydan itibaren ritim duygusunu kazandırır.

Gelişim açısından çok faydalı oyuncaklardan biridir. Farklı sertlikteki yüzeyi, değişik dokuları keşfetmesini sağlar. Çocukların hayatında masal dinletisi büyük önem taşır.

Bebeklerin Hayal Güçlerine Müziğin Etkisi

Hayal güçlerinin güçlenmesi ve kelime dağarcığının genişlemesinde büyük katkısı bulunur. Mini Masalcı Davul bu konuda miniklerin çok ilgisini çekecek bir oyuncak davullar kategorisi ürünüdür. Masal anlatma özelliği ve ses ayarları ile çocukların ilgisini çekecek bir uyku arkadaşı olur. Küçük çocuklar ışıklı ve ritmik oyuncaklardan her zaman zevk alırlar.

Etrafa saçılan renkli ışıklar, stres ve öfkelerini dağılmasına yardımcı olur. Çocuklar belli dönemlerde hırçın ve öfkeli durumlar sergiliye bilirler. Böyle süreçlerde onların ilgisi çekmeye yarayan, oyuncaklar mevcuttur. 

Çocuk Gelişiminde Müziğin Gücü

Müzikli Davul güzel bir tercih olur, renkli ışıkları ve güzel melodileriyle ortama renk katar. Sunman Jazz Bateri Set 3 yaş üstü çocuklarda ritim, koordinasyon, denge gelişimine katkı sağlar. Zihin dinlendirir, hayal gücü gelişir. Kendini büyük bir konser salonunda hayal edebilir.

Özgüveni artar. Neşeli Davul -İlk Davulum ve piyanolar  on adet farklı melodisi ile eğlenceli bir oyuncaktır. Ön panelde bulunan, yedi adet nota sesi vardır, ritim duygusunu geliştirir.

Müziğin çocuğun gelişimindeki yeri yadsınamayacak kadar çoktur. Eskilerin deyimiyle müzik ruhun gıdasıdır. Enstrüman sesi iyi bir terapidir. Çocuğunuzun enerji frekansını yükseltir, mutlu olmasını sağlar. Her çocuk en az bir enstrüman çalmalıdır.   Hobilerinin çoğalmasında katkı sağlar. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR