Kategoriler

Bu Peluş Tavşanlar Çok Tatlı

Peluş tavşanlar yediden yetmişe tüm insanların ilgi odağında bulunan nadir oyuncak türlerinden biridir. Öyle ki hem çocukların hem de yetişkinlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Peluş oyuncakları sınıflandırmak oldukça zordur.

Her kahramanın, hayvanın, hayali karakterin peluş şekilde üretilmiş oyuncakları bulunur. Oyuncak dünyasında en çok hediye edilenler arasında ilk sıradadırlar.

Peluş oyuncakları bu denli eşsiz yapan şey, öncelikle kumaşlarından dolayı yumuşacık olmalarıdır. Yumuşak şeylere dokunmak çocuklar için huzur vericidir. Bu durum genellikle yetişkinlerde de geçerlidir.

 Sevdikleri hayvanların peluş oyuncaklarını, odalarında, raflarında ve hatta yataklarında baş ucunda saklayan insanların sayısı oldukça çoktur. Çocukların da en çok sarılmayı ve uyumayı sevdikleri oyuncak türüdür. Onlara kendilerini güvende ve mutlu hissetmelerini sağlayan yapıları vardır.

Peluş Tavşanlar ve Hayvanlar

Peluş oyuncakların dünyasında en çok karşılaşılan model, peluş hayvanlar kategorisinde üretilen modellerdir. Beyaz kaplan peluş, yavru aslan peluş, peluş tavşanlar, oturan panda gibi oyuncaklar ve diğerleri bu kategoride yer alan oyuncaklardan bazılarıdır.

Her hayvanın bu oyuncaklar sayesinde farklı boyutlarda üretilmiş hallerine ulaşılabilir. Çocukların sevgi bağını güçlendirmeye yarayan peluşlar, canlı renkleri ve yumuşak dokularıyla sürekli dokunma hissini arttırmaktadır.

Sağlık açısından da en hijyenik modellerden biridir. Çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabilmeleri sayesinde, kirlendiklerinde rahatça temizlenebilirler. Her hayvan için küçük ve büyük boyutlarda peluşa sitemizden sahip olabilirsiniz.

Çizgi film ve animasyonların karakterlerinin peluşları arasında Unicorn ve Minnie Mouse oyuncakları da bulunur. Bu oyuncakların gerçekçi yapıları ve parlak tasarımları, çizgi filmleri odalarına taşır. Gelişim çağında oluşan çocuklar için eğitici oyuncaklar çok önemlidir. Hayvanları tanıması ve ayırt edebilmesini destekleyen bu oyuncaklar hem görünüşleriyle hem de yumuşaklıklarıyla sizlerin de favorisi olacaktır.

Peluş Oyuncaklar Köpekler

Peluş oyuncaklar arasında hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının dikkatini çekmeyi başaran peluş köpekler, farklı köpek cinslerinin özelliklerine göre tasarlanmıştır. Husky, Bulldog ve Pug gibi köpek cinslerini çocuklara doğru tanıtabilmek için gerçekçi şekillerde üretilir. Her oyunun içine rahatlıkla girebilme özelliği bulunan bu oyuncaklar, sevimli ve ilgi çekicidir.

Üstelik bu oyuncaklara sahip olan çocuklar, peluşlarını bir anı olarak saklayabilirler. Dayanıklı kumaş yapıları sayesinde yıllar boyunca eskime, yırtılma, tüllenme ya da solma yapmaz. Bu sayede geçmişten geleceğe taşınırlar. Bu yönleri oyuncakların maneviyat kazanmasına vesile olur. Nesiller boyunca aktarılan bir oyuncağa bile dönüşmeye uygundur.

Peluş tavşanlar, Peluş Köpekler, ördekler ve diğer tüm hayvanlar, sitemizde satıştadır. İstediğiniz renklerde ve özellikte oyuncağı kısa sürede bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız her ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Peluş Tavşanlar Sunman

Sunman sevimli tavşan oyuncağı, kategoride öne çıkan modeller arasındadır. Kar gibi bembeyaz tüyleri, uzun beyaz kulakları ve siyah cam gözleriyle ön plana çıkmasıyla beraber, hareketli olması da onu özel yapan özellikleri arasındadır.

2 adet kalem pille çalışan bu tavşan, 23 cm boyutlarında çok sevimli bir oyuncaktır. Tıpkı gerçek bir tavşan gibi zıplayabilen, kulaklarını eğlenceli şekilde oynatabilen ve komik sesler çıkarabilen bu peluş tavşanlar, peşin fiyatına 3 taksit avantajıyla satıştadır.

Sunman markasının bir ürünü olan oyuncağın orijinallik sertifikası bulunur. Yapım aşamasında hiçbir kanserojen madde kullanılmamıştır. Sitemizde yer alan tüm oyuncaklar bu durum geçerlidir. Önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda, ebeveynlerin desteği ve güveniyle emin adımlarla yürüyoruz.

Peluş Tavşanlar Fiyatları

Peluş tavşanlar, Peluş Karakterlefarklı renk ve modellerde üretilir. Sitemizden satın alabileceğiniz modellerin fiyatları belirlenirken ürün özelliklerinden yola çıkılmıştır. Bu ürün için fiyat alarmı oluşturabilir ve indirime girip de fiyatı düştüğünde anında haberdar olabilirsiniz.

Bu sayede stokları tükenmeden oyuncağı çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu üründe geçerli olan fiyat alarmı özelliği, satıştaki tüm ürünlerimiz için de geçerlidir.

Fiyat alarmı özelliğine ek olarak stok alarmı özelliği de bulunur. Stokları tükenen bir ürüne stok alarmı oluşturursanız, stoklar güncellendiğinde sizlere haber verilir. Bildirim geldiği anda sisteme girerek ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

İstediğiniz bir ürünü sipariş vermek için birden fazla sipariş ve ödeme yöntemimiz mevcuttur. Öncelikle güvenli ödeme sitemiyle işlem yaptığınızda taksit seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz de kapı ödeme yöntemini seçerek nakit ya da kart seçeneği ile ödemelerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR