₺42,02 KDV Dahil
₺46,02 KDV Dahil
₺70,14 KDV Dahil
₺76,82 KDV Dahil
₺42,02 KDV Dahil
₺46,02 KDV Dahil
₺112,26 KDV Dahil
₺122,96 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺175,45 KDV Dahil
₺192,16 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺175,45 KDV Dahil
₺192,16 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺112,26 KDV Dahil
₺122,96 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

 

Clementoni Bilim ve Oyun İle Harika Zamanlar

Clementoni Bilim ve Oyun eğlenceli ve eğitici olmaları nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Clementoni Bilim sayesinde artık çocuklarınızın gelişimi daha hızlı ilerleyecektir.

Bilim her yaşta ve her zaman diliminde çocukların ve yetişkinlerin dikkatini çekmektedir. Bilimi öğrenmek, onun mucizelerine şahit olmak çocuklar için öğretici niteliktedir.

Oyun oynarken öğrenmek, anıların güzel oluşu akılda kalıcılığı sağlar ve bunun sayesinde eğlenirken öğrenen çocukların bilgi dağarcığı daha geniş olur. Clementoni Bilim ve Oyun, bilimi oyunla öğretir. 

Eğlenirken Öğrenmek 

Anaokulu yaşına geldiklerinde veya bu yaş dilimine yaklaştıklarında çocuklarımız alfabeyi ve sayıları öğrenmeye merak salar. 

Oyna ve Öğren Eğlenceli Matematik oyunu 2 ile 7 yaş arası çocuklar için uygundur. İçerisinde parlak renklerle sunulmuş pek çok rakam vardır. Bu oyun sayesinde hem matematiği hem de rakamları öğrenmek mümkündür. 

Paleo Seti ise fosillere ilgi duyan geleceğin paleontologları olmak isteyen çocuklar için tasarlanmıştır.

7 yaş ve üzeri olan çocuklar için uygundur. İçerisinde fosiller için bir adet kalıp, kum ve alçı bulunmaktadır. Astronomi Laboratuvarı bilim oyunu ise Dünya'yı keşfetmek isteyen 7 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Çocuğunuzun gezegenleri ve mevsim geçişlerini öğrenmesini isterseniz Clementoni Bilim ve Oyun, Clementoni Aksiyon  tam size göre. 

Geleceğin Doktorları

Çocuklar vücutlarını keşfetmek, kol ve bacaklarının neyden oluştuğunu bilmek isterler. Kafataslarının içerisindeki beyin formunu merak ederler. İlk Keşiflerim- İnsan Anatomisi ise 8 yaş ve üzeri insan vücuduna meraklı tüm çocuklar için uygundur.

Kutu içerisinde insan iskeletinin birebir bir kopyası mevcuttur. Çılgın Anatomi ise kafatasını ve kafatasının içerisindeki beyin formunu merak eden çocuklar içindir. Bu kutu içerisinde omur ve disk kalıbı, gözler, dişler ve alçı gibi malzemeler bulunmaktadır. 

İnsan Vücudu ve Anatomi bilim oyunuyla çocuğunuz vücuttaki iskeletini ve organlarını tanır. Ayrıca kutu içerisinde 3D DNA modeli de bulunmaktadır. 

Robot Meraklıları

Çocuklar vücutlarının yanı sıra pek çok teknolojik olguya da oldukça meraklıdır. Robot merakını gidermek Clementoni Bilim ve Oyun ve Mekanik Laboratuvarı  ile mümkün. 

Robotik Laboratuvarı isimli Walkingbot, Sumobot, Jumpingbot isimli üç farklı robot bilim oyunu bulunmaktadır. Yürüyen ve zıplayan çeşitli robotlar yapılabilmektedir. Robot kavramını deneyimlemek bu bilim oyunu ile mümkündür.