Kategoriler

Barbie Bebekle Oynamanın Yepyeni Deneyimi 

Barbie-Color-Reveal Barbie bebeklerin cazibeli dünyasına kapılmayan yoktur. Rengarenk kıyafetleri, ipek gibi saçlarıyla Barbie bebekler her küçük kızın ilgisini çeker.

Onlarla ortaya koydukları oyunlar sosyal becerilerini, problem çözme güçlerini arttırır ve yaratıcılıklarını besler. Barbie-Color-Reveal ise Barbie bebeklerle oynama deneyimlerini bambaşka alanlara taşıyor.

Chelsea® Color Reveal™, Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea, Kum ve Güneş Serisi Barbie bebeklerle oynamanın deneyimini değiştirirken üç yaş ve üstü çocukların oyuna aktif katılmasını sağlıyor. Tek pakette altı adet sürpriziyle Chelsea® Color Reveal™, Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea, Kum ve Güneş Serisi çocuklara plaj temalı farklı görünümleri ortaya çıkarma keyfi yaşatıyor.

Paketin dış katmanları kalksın, tüpün üst kısmı açılsın, baştan aşağı Color Reveal rengiyle kaplı bebek ve dört dekoratif paketin çıkmasıyla eğlence başlasın. Chelsea® Color Reveal™, Renk Değiştiren Sürpriz Chelsea, Kum ve Güneş Serisi ve Popüler Barbie Oyuncakları yepyeni bir Barbie bebek deneyimi ile çocukların eğlenceli oyun saatlerine eğlence katsın.

Barbie Color Reveal - Renk Değiştiren Renk Bloklu Bebekler Serisi

Yedi farklı deneyim tek kutuda. Barbie Color Reveal - Renk Değiştiren Renk Bloklu Bebekler Serisi farklı temaları ve canlı renkleriyle oynayan çocukların hayal dünyasını geliştirir.

Onları farklı maceralara götürür. Barbie Color Reveal - Renk Değiştiren Renk Bloklu Bebekler Serisi kaliteli, toksik madde içermeyen, doğa dostu malzemesiyle çocuklara güvenli oyun imkânı sunar.

Barbie Color Reveal (Yumurta şeklinde paketli)

Oyuna biraz gizem ve heyecan katmaktan daha güzel ne olabilir? Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürleri (Yumurta şeklinde paketli) beş sürprizi ile heyecanlı ve gizemli bir kutu açma deneyimini çocuklara yaşatır. Hayvan figürleri rengi ortaya çıkana kadar korunaklı paskalya yumurtası içinde gizemini ve sırrını korur.

Pastel renkli yumurtanın içinde çocuğunuzu neler bekliyor? Dört gizemli paket, paketlerin içinde Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürleri ve dahası üç adet gizemli aksesuarlardır. 

Barbie Color Reveal, Barbie Kıyafetleri metalik mor rengini suya batırıldıktan sonra suyun renginin mora dönmesini bekleyin. Artık gizemli hayvanımızın renkleri belirginleşmeye hazır. Paketteki yirmi adet kombinasyonuyla zengin bir oyun deneyimi sunan Barbie Color Reveal kaliteli ve güvenilir alışverişin adresinde çocuklarınızı bekliyor.