₺453,59 KDV Dahil
₺496,79 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺566,99 KDV Dahil
₺620,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺264,59 KDV Dahil
₺289,79 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺98,27 KDV Dahil
₺107,63 KDV Dahil
₺113,39 KDV Dahil
₺124,19 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺68,03 KDV Dahil
₺74,51 KDV Dahil
₺226,79 KDV Dahil
₺248,39 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺453,59 KDV Dahil
₺496,79 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺128,51 KDV Dahil
₺140,75 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺49,13 KDV Dahil
₺53,81 KDV Dahil
₺264,59 KDV Dahil
₺289,79 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Barbie İle Ben Büyüyünce

Barbie İle Ben Büyüyünce ürünleri OTOYS'da En uygun ve kaliteli fiyatlara Barbie Ben Büyüyünce Modellerini hemen satın al!

Küçük kızınız da bu zor ve sıkıntılı dönemde sizinle birlikte eve tıkılı kaldı. Çocuklar için pandemi, yetişkinlere göre daha bunaltıcı ve pasif kaldıkları bir dönem oldu. Evden çıkamayan, parka gidemeyen, kreş ya da okul hayatından tamamen kopmuş, arkadaşları ve yaşıtları ile görüşemeyen çocuklarımızın mutluluğunu sağlamak ve onları evde sıkıcı, kötü vakit geçirmekten alıkoymak için akla gelen çözümlerden biridir. 

Kız çocuklarının evde sıkılmasına engel olmak ve evde kendi kendilerine eğlenmelerini sağlamak için birkaç parça oyuncak iyi bir çözüm olabilir. Kız çocuğu ve oyuncak deyince de akla hemen bebekler gelir. Bu kategorinin oyuncaklarında Barbie İle Ben Büyüyünce oyuncaklarını örnek verebiliriz. 

Barbie İle Ben Büyüyünce Barbie ve Barbieye eşlik eden diğer oyuncakların bir araya getirilmesi ile tasarlanmış ve oyuncak piyasasına sunulmuş oyuncak setleridir.

Barbie Dünyasının En Sevilen Oyuncakları

Barbienin Pasta Dükkanı Oyun Seti Barbie'nin gri bir elbise üzerine aşçı önlüğü giymiş olduğu bu sette, Barbie bir pasta şefi ve muhteşem bir pasta yaratarak mutfakta harikalar yaratabilmek için pek çok mutfak ve pasta aparatına sahip. Barbie Rockstar setinde ise bebekle birlikte rockstar kıyafet ve ayakkabıları, takıları, gitarı bulunuyor.

Barbie Çiçekçi Bebek ve Oyun Seti, Çiçekçi Barbie'nin çiçeklerin ve saksıların dizili olduğu raflardan oluşan bir dolabın yanında poz verdiği oyun setinde Barbie çiçekçilik yapıyor. Çiçekler ve evcil hayvan figürlü saksılar bu sette bol bol bulunuyor.

Barbie Bebeklerinin Muhteşem Dünyası

Pembeler içinde balerin Barbie'miz, çocuğunuzun ona eşlik etmesiyle yaratacağı harika danslarla satın alınmayı bekliyor. Barbie'nin pembe bir balerin elbisesi giydiği bu sette saçları balerin topuzu ve ellerini bir bale figürüne göre konumlandırmış halde. Barbie Tropikal Yaşam Rehberi ve Oyun setinde Barbie tropikal yaşamda maceralarına sizi de bekliyor!

Barbie Noodle Yapıyor Oyun Seti mutfak setlerinden bir diğeridir. Barbienin Yemek Arabası setinde ise yemek arabası ve arabadaki yemekleriyle sizi bekliyor. Barbienin Meslek Aksesuarları içerisinde bulunan makyaj ve güzellik aksesuarları Barbie'yi hep heyecanlandırmıştır!

Barbie Kariyer Bebekleri esmer, boksör Barbie alışılmışlıkların dışında sizi bekliyor! Chelsea Meslekleri ve Öğreniyor Oyun seti ile Küçük Chelsea ve köpeği oyuna hazır. Barbie İle Ben Büyüyünce setlerinde birbirinden güzel oyuncaklar prensesleri bekliyor.