₺166,32 KDV Dahil
₺182,16 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺37,96 KDV Dahil
₺41,57 KDV Dahil
₺30,23 KDV Dahil
₺33,11 KDV Dahil
₺230,00 KDV Dahil
₺262,49 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Barbie Kıyafetleri (En güzel Barbie Kıyafetleri)

Barbie kıyafetleri kız çocuklarının en sevdiği oyun alternatifleri arasında yer alıyor. Barbie'nin kıyafet kombinleri oyun seti gibi değişik ürünler onların dikkatlerini oldukça fazla cezbediyor.

Nedense kız çocuklarında olan kıyafet değiştirme hevesi en çok bebekler üzerinde rahatlıkla uygulanabilir olduğu için, kız çocukları bu hevesi Barbie rüya dolabı ve oyun seti gibi oyuncaklar ile yaşıyor. Ayrıca birbirinden renkli içeriği sayesinde Barbie kıyafet gardırobu en sevilen oyuncaklar arasında yer alıyor. 

Uyumlu Aksesuarlar 

Barbie kıyafetleri kız çocuklarının dikkatini çektiği kadar bu kıyafetlere uyumlu Barbie aksesuarı da o denli canlı ve heyecan dolu duygulara yol açıyor. Barbie'nin son moda aksesuarları renkli oyunlar oynatmaya vesile oluyor. Gerek Barbie'nin pembe gardırobu içerisine konulan bu aksesuarlar dilerseniz şirin kutular içerisinde de muhafaza edilebiliyor. Tarağından çantasına, kurutma makinesinden takılarına kadar her detay düşünülmüş ve çocuklarınızın seveceği tarzda tasarlanmıştır. 

Eğlenceli Manyetik Oyunlar 

Barbie Careers manyetik kıyafet giydirme oyunu tıpkı diğerleri kadar eğlence dolu. Renkli yapısı sayesinde dikkat çeken manyetik kıyafetler aynı zamanda manyetik olması sebebiyle zahmetsiz bir şekilde değiştirilebiliyor.

Teknoloji çağının rahat oyunlarından birisi olan Barbie magnetig kıyafet giydirme magnet eşyaları da çocuklara alınabilecek en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Yine aynı şekilde Barbie fashionistas kıyafet giydirme oyunu da hem her bütçeye hitap eden hem de çok tercih edilenler arasında. 

Barbie İle Hayal Dünyası 

Barbie kıyafetleri ile yetinmeyip daha birçok Barbie eşyası sayesinde çocukların hayal dünyası da gelişiyor. Sade kız barbieler için değil erkek versiyonları için de Ken in son moda kıyafetleri aksesuarları çıkararak daha geniş senaryoya sahip olan oyunlar oynayan çocuklar her zamankinden daha çok eğleniyor.

Ayrıca tek başına oynamaktan zevk almayan kız çocukları Barbie'nin kıyafet kombinleri oyun seti sayesinde kendi hayal dünyalarında dilediği oyunları kurarken saatlerce vakit geçirebiliyor. Bu sebeple çocuklarınızı sevindirecek en güzel oyun ve oyuncaklar arasında belki de ilk sırayı çeken Barbie aksesuarlarıdır. Onların gönüllerini yapmak istediğiniz ve mutlu etmek istediğiniz anda yardımınıza koşar.