₺188,99 KDV Dahil
₺206,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺113,39 KDV Dahil
₺124,19 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Barbie ve Ailesi Oyun Setleri

Pandemi döneminde eve tıkılı kalan, arkadaşları ile dilediğince vakit geçirip oyunlar oynayamayan çocuklarımızın evlerimizdeki tek avuntusu oyuncaklar ile onlarla çocuk gibi vakit geçirmek için ellerinden geleni yapan anne babalar oldu.

İşte bu bilinçli, çocuğunun oyun becerilerinin yok olmamasını isteyen, aynı zamanda çocuğunun eline verdiği oyuncağın onun sağlığı için ne durumda olduğunu, hijyenik durumunu, imal edildiği malzemeleri önemseyen anne babaların bayılacağı bir kategori olan Barbie ve Ailesi ve oyuncak setleri ile kategorideki oyuncaklarımızdan bahsedelim.

Barbie ve Ailesi Kategorisi Oyuncakları

Chelsea'nın Karavanı 3 yaş grubu üstü kız çocuklarımız için tasarlanmış bu oyun setinde küçük Chelsea, sarı saçları, sarı kıyafeti, sarı tekerlekleri olan mavi arabası, biricik tatlı köpeği, gitarı ve pembe, süslenmiş şirin karavanı ile bir karavan macerasına atılıyor, siz küçük hanımları da kendi macerasına katılmaya davet ediyor!

Barbie'nin Rüya Evi/ Barbie'nin Hayatı Barbie'nin koskoca bir evi, hatta arabası, kaydırağı, balkonu ve arkadaşlarının olduğu bu sette mutfak, oturma odası salon, makyaj odası ve havuz gibi detaylar da bulunuyor. Barbie'nin rüyalardaki gibi bir evde yaşadığı ve hayatının pek çok kısmını geçirdiği yerlerin yer aldığı bu set; üç katlı bir Barbie evinden oluşuyor. Barbie ve Ailesi kategorisinde sahip olunmak istenen en talep kâr oyuncaklar arasındadır.

Hayvanları Seven Barbie Oyuncak Setleri

Chelsea Okulda Oyun Seti/ Chelsea Dünyası Chelsea ve biri esmer biri sarışın iki arkadaşının yer aldığı ve okulda çeşitli aktiviteler ile vakit geçirdiği bu set, minik sahibinin okulla ilgili sempati kazanmasını sağlayabilir ve okul öncesinde okulda yapılacak aktivitelere tanıdık bir mizaç kazandırabilir.

Kostümlü Chelsea ve Hayvancığı Oyun Setleri Mini mini kızımız Chelsea'nın tokası, tasması ve dürbünü ile küçük hayvancık arkadaşı ile oyunlar oynadığı bu set biraz daha ekonomik olmasıyla öne çıkmasından yanı sıra hayvan sevgisini de aşılar ve günlük hayatta çocuğunuzun hayvan sevgisine sahip bir çocuk olarak davranış göstermesine katkıda bulunur. Barbie ve Sevimli Hayvan Arkadaşları oyuncağı da yine hayvan seven çocukların ilgi ile oynadığı oyuncaklar arasındadır.

Çocuklara Sorumluluk Bilinci Katan Oyuncaklar

Barbie ve Ailesi kategorisindeki bulunan diğer setlerden Barbie Bebek Bakıcısı Minik Bebekler çocuğunuzun sorumluluk bilincini geliştirmek açısından çok yararlı olacaktır. Bunun dışında minik patili dostlarla arası iyi olan prensesler için Barbie ve Köpek Partisi Oyun Seti harika bir hediye olabilir. Sizin bebeğinizin kendi bebekleri ile birlikte evcilik oynayabileceği ve yine gelişimlerine büyük katkı sağlayacak Barbie Bebek Bakıcısı Temalı Oyun Setleri kategorinin en tercih edilen ürünleri arasındadır.