Kategoriler

Heyecanınızı Artıracak Drone Çeşitleri

Drone, son yıllarda hayatımıza girmiş, hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış bir oyuncaktır. Keşfedilmeyi bekleyen bu son teknoloji oyuncağı, çocukların en çok ilgi duyduğu ve merak ettiği oyuncak türlerinden biridir. Q8 Mini Drone Neon Işıklı modeli, özellikle kullanmaya yeni başlayacak olan çocuklar için uygundur.

Mini boyutlarda olan bu oyuncağı kontrol etmek kolaydır. Oyuncağın en can alıcı özelliği ise neon ışıklarının bulunmasıdır. Bu sayede çocukların ilgisi iki kat daha artar.

Drone Çeşitleri

Drone çeşitleri; mini dronelar, ışıklı dronelar, helikopter desenli dronelar, kameralı dronelar ve sensörlü dronelar şeklinde farklı sınıflara ayrılır. Her biri kendi içinde farklı niteliklere sahiptir. RH807 Mini Drone modeli, mini dronelar arasında örnek gösterilebilir. Bu drone, tüm yönlere hareket edebilmesinin yanında takla atma özelliğine de sahiptir. Eğlenceli zamanların vazgeçilmezi olmaya adaydır. 2.4GHZ Kameralı Dron Katlanan MK-56 N745S modeli ise, kameralı dronelar arasındadır. Kayıt da alabilen bu dronelar, hareket esnasında görüntülenenleri canlı izleme imkânı verir.

Silverlit Drone Gripper Quadcopter modelinin en önemli özelliği, belli bir ağırlığa kadar eşya taşıyabilir olmasıdır. Bu nedenle oyun içinde kullanıma çok uygundur. Aynı zamanda yetişkinler için de bu model oldukça tercih edilenler arasında yer alır. Silverlit Drone Gripper 2.4G-4ch GYRO /Silverlit +10 yaş modeli de küçük boyutlarda ve belli ağırlıktaki şeyleri taşımak için uygun modeller arasında bulunur.

Sensörlü Dronelar

Drone çeşitlerinden biri olan sensörlü eldivenli oyuncak, kullanımı en kolay modeller arasındadır. Hareket Sensörlü Eldiven Kontollü Drone modelinde bulunan eldiven sayesinde, elinize eldiveni taktığınızda kumanda görevi görmeye başlayacaktır. Kumanda olmadan kullanım imkânı olmasının yanı sıra, elinizi hareket ettirmeniz yeterli olacağı için, kullanımı da oldukça basittir.

Birbirinden farklı özellikte ve fiyatta dronelar arasında, Maisto Tech Micro Drone, küçük boyutlarda üretilen modellere örnektir. Daha büyük model arayışında olanlar ise, Silverlit Xcelsior Kameralı Drone ürününe göz atabilir.

Aynı zamanda kameralı olan bu ürünle çekilen görüntüler, cep telefonundan an be an izlenebilir ve kaydedilebilir. Silverlit Xion FPV Kameralı Drone veSilverlit Drone Gripper Quadcopter modelleri de yine kameralı ürünler arasındadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR