Kategoriler

 

Uçaklar İle Hayallerine Uç

Uçaklar, gökyüzünde süzülmek, kuşlara eşlik etmek çocukların olduğu kadar yetişkinlerinde gözlerini kapattıklarında ilk akıllarına gelen huzur bulma yöntemlerinden birisidir. Çocuklar bunu maceraperest ruhlarını beslemek için yaparlar, onlar için uçmak inanılmaz adrenalin verici bir eylemdir. 

Rengarenk Hayaller

Uçaklar her çocuğun gökyüzünde izlemekten keyif aldığı hava aracıdır. Her yaştan çocuk gökyüzünde gizemle süzülen bu aletlerin nereye kaybolduklarını merak eder. Kanz Pırpır Uçak, bebeklerinizin pilot olma hayallerine minikken karar vermesine olanak sağlar. Mavi ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu bu oyuncak çocuğunuzun taşıyabileceği ağırlıkta ve boyuttadır. Çocuğunuza herhangi bir tehlike teşkil edecek sivri ucu bulunmamaktadır.

Temizlemeye uygundur hatta bulaşık makinesine atıp yıkayabilirsiniz. Kırılmaz Mini 3'lü Sürtmeli Uçaklar, 18 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan minik uçak çeşitleridir. Bu uçaklar mavi, beyaz ve turuncu olmak üzere üç farklı renk çeşidine sahiptir. 

Sürprizlerle Dolu Uçaklar

Harika Kanatlar Dönüşen Yumbot Jett, içerisinde pek çok sürprizi barındıran uçaklar içerisinde en çok tercih edilenlerden biridir. Kırmızı rengiyle dikkat çeken oyuncak, yumurta şeklini alabildiği gibi aynı zamanda uçak ve robot şekillerinde alabilen çoklu oyuncaklardandır.

Yolculuğa çıkmaya bayılan bu oyuncak, 3 yaş ve üzeri olan çocuklar için uygundur. Harika Kanatlar Die Cast Dizzy metal yapısıyla oldukça sağlam ve cana yakın bir oyuncaktır. Pembe renkteki bu helikopter formlu oyuncak yolculuklarında çocuklarınıza eşlik edebilir. 

3 Yaş Üzeri Çocuklar İçin Oyuncak Uçaklar

Harika Kanatlar Uzaktan Kumandalı Sesli ve Işıklı Jett ise diğer manuel oyuncakların aksine uzaktan kumanda ile kullanılabilir oyuncaklardandır. Bu oyuncağı uzaktan kontrol ederek ona istediğiniz gibi yön verebilir, istediğiniz hızda onu sürebilirsiniz. 3 yaş ve üzeri olan çocuklar için uygun olan bu oyuncak çıkardığı sesler ve etrafa yaydığı ışıklar ile çocuğunuza eğlenceli dakikalar yaşatabilir. Harika Kanatlar Jett ve Ay Aracı, uçak formunun aksine bir robot ve ay aracını da içermektedir.

Çocuğunuzun uçarak aya gitmesini ve orda robot arkadaşıyla gezegenleri ve ayı keşfetmesini izlemek isterseniz bu oyuncak sizin için birebirdir. Çocuğunuzun hayal gücünü geliştiren bu çok formlu oyuncak onun gezegenleri merak etmesine neden olabilir. 

Gerçek Uçuş Deneyimi

Bu oyuncaklar sayesinde siz ve çocuğunuz gerçek uçuş deneyimleri yaşayabilecek denseydi nasıl hissederdiniz? Birebir uçak formu, renkli ışıkları ve çeşitli sesleri ile uçmak artık korkutucu bir eylemden çıkıp eğlenceli bir hayale dönüşüyor. 

Air Plane Pilli Işıklı Sesli Çarp-Dön Uçak ve Helikopterler, bir uçak ve onun üzerine monteli küçük bir helikopterden meydana gelmektedir. Beyaz rengiyle gerçek uçakları anımsatan bu oyuncak kanatlarında ve kuyruğunda bulunan çeşitli ışık oyunlarıyla çocuğunuzun oyununa zevk katmaktadır. 

Airplane İkili Pilli Işıklı Sesli Savaş Uçağı, askeri desenlere sadık kalınarak tasarlanmış iki uçaktan oluşmaktadır. Bu oyuncağın kanatlarında ve kuyruk kısmında da çeşitli ışık oyunları yapılmıştır. 

Kartela Sürtmeli Uçak ise 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan tipik bir THY uçağıdır. Sürtmeli olan bu oyuncağın içerisinde pek çok parçada bulunmaktadır. Işıklı Sesli Robocar Poli Kargo Uçağı, mavi bir kargo uçağıdır. Minik formdaki bu oyuncak çeşitli ışık oyunlarına ve ses biçimlerine sahiptir. 

Model Uçaklar Evinizde 

Model uçaklar genç yetişkinlerin, yetişkinlerin hatta uçak tutkunu olan herkesin ilgi alanındadır. Gerçek uçaklar gibi birebir modellenerek yapılan bu uçaklar koleksiyon yapmak için oldukça uygundur. Revell Dornier Do17 Z-10 KAUZ Model Uçak, 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

157 parçadan oluşan bir gece savaşçısı uçağının modeli olan bu kutunun içerisinde model uçak, fırça, maket yapıştırıcı ve boya seti bulunmaktadır. Revell OV-10A Bronco Model Uçak, bir savaş uçağı modelidir. Vietnam savaşında kullanılan bu gözlem uçağı kısa bir forma sahiptir ve 115 parçadan oluşan bu uçak nostaljik tasarımıyla da dikkat çekmektedir. 

Oyuncak Savaş Uçakları

Revell Albatros D.III Model Uçak ise 55 parçadan oluşmaktadır. 1. Dünya Savaşı'nın en başarılı savaşçı uçaklarından biri olan Albatros savaşçıları tek kişilik tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir.

63 parçadan oluşan Revell EF-111A Raven Model Uçak, çift motorlu bir savaş uçağının modelidir. 1983'ten beri kullanılan bu model uçak 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Hareketli bir şekilde salıncak kanatlara sahip olan bu uçak modeli, uzun burunlu tasarımı ve gümüşi rengi ile dikkat çekmektedir. Revell T.1 Red Arrows Model Uçak, kırmızı rengi, fırlatma koltukları, hava frenleri ile ünlü aerobik takımının alçak kanatlı eğitim uçağı modelli uçaklarından biridir.

Gerçeğinden Ayırt Edilemeyen Oyuncak Uçaklar

Düşman kuvvetlerinin yerini canlı olarak tespit etme özellikleri bulunmaktadır. 70 parçası bulunan bu model uçak göz alıcı kırmızı bir renge sahiptir. Revell C-160D Transall ESS/NG Model Uçak ise Türk Hava Kuvvetlerinde ekipman taşınması ve personel transferinde kullanılmış olan uçak modelidir. Askeri kargo uçağı olan bu model 1959 yılında Alman ve Fransız olan havacılık firmaları tarafından oluşturulmuştur.

1963 yılında ise bu model ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir, 1971-72 yılları arasında ise Türkiye, Alman Kuvvetlerinden 20 adet askeri kargo uçağı tedarik etmiştir. İçerisinde 264 parça bulunan bu model uçak paraşütçü indirmek için de kullanılan askeri kargo uçaklarından biridir. Bu tür model uçaklar ve Tanklar çocuğunuzun el ve göz koordinasyonunu geliştirmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR