Oyuncak Tanklar İle Kendi Alanını Koru!

Oyuncak tanklar, kumandalı, pilli ya da el kullanılarak sürülenler şeklinde üretilir. Özellikle savaş kurgulu oyunlar için benzersiz özelliklere sahip ürünlerdir. Çocuğun, bu oyuncaklarla konu hakimiyeti kurması ve oyun esnasında çokça eğlenmesi muhtemeldir. Oyuncak arabalar, tank, tır, otomobil ve motor gibi tamamen farklı fonksiyon ve şekillerde üretilebilir.

Tank modellerinden biri olan Uzaktan Kumandalı İnteraktif Tank oyuncağı askeri oyuncaklar arasında en sevilen modellerden birisidir.

Oyuncak Tank Fiyatları

Oyuncakların fiyatları; model, işlev ve markasına göre değişir. Genellikle uzun ömürlü olan oyuncaklar daha çok yüksek fiyatlara satılır. Uzaktan Kumandalı İnteraktif Tank oyuncağı, çok kaliteli bir modeldir. Başlıca özellikleri arasında, askeri kamuflajlı görünümü ve kumanda kontrol mekanizması bulunur.

Savaş oyunları esnasında çocuklar bu araçlarla eğlenirken aşırıya kaçabilirler. Bu nedenle uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olması, çocuğun güvenliğini sağlamak için iyi bir yöntemdir. Oyuncak tanklar arasında göze çarpan bir oyuncak çeşidi de 13 Işıklı Askeri Tank adlı modeldir. Işıklı olması sayesinde, karanlık bir ortamda da rahatça kullanılabilmesini kolaylaştırır.

13 Işıklı Askeri Tank, çocuğun kurgusunda gece savaşan bir model olabilir. Bu özelliği kullanarak yapılan kurguda, hayal gücü aktif olarak gelişim gösterir. Helikopterler ve 20A PİLLİ TANK oyuncağı da ışıklı modeller arasında yer alır.

Oyuncak Tank Özellikleri

Oyuncak tanklar, genelde King Mech Su Boncuğu Atan Kumandalı Tank modelinde de görüldüğü gibi, farklı desen ve renklerde kamuflaj görünümlü olarak üretilir. Bu yönüyle gerçeklik algısı arttırılmış olur.

Helikopterler ve  Sunman 1:28 Interactive Uzaktan Kumandalı Tank, iki farklı renkte üretilmiştir. Birinde kamuflaj deseni yeşil olarak kullanılmıştır. Diğer model kamuflaj içermeyen mat bir siyah renginde tasarlanmıştır.

Pilli ya da şarjlı olma özellikleri bulunan modellerle beraber, manuel kullanıma imkan sağlayan tanklar da mevcuttur. Bu sayede çocuk oyuna tam anlamıyla adapte olur ve oyunda yakacağı enerji miktarı artar.

Kas gelişimi için önemli olan bu durum, aynı zamanda çocuğun taklit yeteneğini de besler. Revell T-55 A/AM Model Tank ve CAT 1:50 Mega MWT30 Mining Truck Water Tank oyuncağı, bu niteliği karşılayan cinsten oyuncaklar arasında bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR