Kategoriler

Özel Tasarım Oyuncak Motorlar

Motorlar; Oyuncaklar problem çözmeyi destekleme ve çocukların motor becerilerini geliştirme özelliğine sahiptir. Çocuklar, mantıksal, matematiksel veya bilimsel problemlerin görsel temsillerini sağlamaya yardımcı olması için motor oyuncakları kullanabilir.

Motorlar genel şekil ve boyutlarda olduğu için, çocuklar parçaları önceden ayarlamak yerine belirli senaryolara nasıl uyum sağlayacaklarını bulmak için problem çözebilirler. Çocuklar, farklı şekil ve boyutlardaki motor oyuncakları manipüle ederken veya oyuncaklarını farklı kategoriler halinde düzenlerken, akıl yürütme becerilerini geliştirirler.

Motorlar daha temel şekilleri nedeniyle çocukların göz koordinasyonunu geliştirmelerine de yardımcı olur. Motorların dışında çocukların gelişimine katkısı olan başka oyun araçları da vardır.

Örneğin tahta bloklardan kuleler inşa etmek, kulelerin düşmemesi için parçaları dikkatlice yerleştirmek veya bir dizi tahta topun bir ipe yapışmaması gibi etkinlikler, çocukların her bir elemanın mesafesine ve yerleşimine dikkat etmelerini gerektirir ve motorlar kişisel becerilerinin artmasına yardımcı olur. Çocuklar ayrıca üst, alt, birlikte, yukarı ve aşağı gibi kavramları temsil etmeye başlamak için motor oyuncakları kullanabilirler.

Çocuklar Teamsterz Street Moverz Sesli ve Işıklı Motorize Motosiklet 27 cm. oyuncakları manipüle ederken aynı zamanda ince motor becerilerini de geliştirirler. Motor oyuncaklar farklı şekil ve boyutlarda gelir. Bir oyuncakta ideal bir özellik gibi görünmese de motor oyuncak tasarımları, çocukların oyuncakları kavramanın ve kullanmanın farklı yolları üzerinde çalışmaları için de tasarlanmıştır.

Bebekler ve küçük çocuklar bloklar ve daha büyük motor oyuncaklarla temel öğrenme becerileri üzerinde çalışabilirken, okul öncesi ve daha büyük çocuklar daha iyi oyunlar ve diğer temel motor becerilere odaklanmak için daha faklı şeyler kullanabilirler.

Sunman 1:6 Honda CRF450R 2012 Model Motor sıklıkla tercih edilen bir oyuncaktır. Özellikler; Farklı türde renklere sahip modelleri bulunur. Metal ve plastik aksamları dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanımı kolay ve oynaması eğlencelidir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Gelişime Destek Oyuncak Motorlar

Helikopterler ve motorlar Hafif plastik oyuncakların aksine, birçok motor oyuncak biraz ağırdır, bu nedenle çocuklar oyuncaklarla etkileşime girdiklerinde ne yaptıklarının daha fazla farkında olurlar.

Bu ağırlık, gelişimsel motor becerileri veya duyusal bozuklukları olan çocuklar için özellikle faydalı olabilir, çünkü daha ağır oyuncaklar, yeteneklerini iyileştirmeye çalışırken gelişimlerini arttırmaya yardımcı olacaktır.

Sunman 1:12 Ducati Monster 796 N.46 oyuncakların dokunsal unsuru aynı zamanda çocukların oynarken ve öğrenirken daha fazla düşünmeleri ve daha fazla enerji harcamaları gerektiği anlamına gelir. Örneğin, bir oyuncak Kırılmaz Bas Git Motor tekerlekleri, çocukların hareket ettirmek için daha fazla kuvvet uygulamasını gerektirebilir. Bu da zekâ gelişimleri için katkı sağlamış olur.

Özellikleri;  Boyutlar: 15x7x30 cm. gibi farklı boyutlarda oyuncaklar vardır. Ağırlık: yaklaşık 300 gram. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Pilli veya pilsiz versiyonları mevcuttur. Güçlü plastik malzeme içeriğine sahiptir. 4 yaşından büyük çocuklar için önerilir. Yarışçı figürünü ve motosikletini içerir.

Çocuğunuzun Eğlenerek Oynayacağı Motorlar

Çocuklar Uçaklar ve  Welly 1:10 Aprilla RSV 1000R oyuncakları ile uğraşırken, çocuk için mümkün olduğunca güvenli olacak şekilde tasarlandığından güvenlik açısından endişelenecek pek bir şey yoktur.

Çoğu motor oyuncak kolayca kırılmaz, bu da çocukların keskin kenarlara veya oyuncaktan kopan ve yutulabilecek küçük parçalara maruz kalmaması anlamına gelir.

Örneğin, toksik olmayan boyalar ve doğal malzemelerden yapılmış vernikler kullanılabilir; bu, çocukların oyuncağı ısırabileceği ve güvenle kullanılabileceği anlamına gelir.

Pilsiz Metal Çek Bırak Jetski motosiklet oyuncaklar evi kirletmez ve gürültü de yapmazlar. Bu gürültü eksikliği, çocukların dikkatinin dağılmasını engeller ve ayrıca ebeveynlere gün içinde sıklıkla ihtiyaç duydukları iç huzuru yaşatır.

Aileler oyuncaklarıyla etkileşime girerken çocukların seslerine ve kahkahalarına odaklanma imkânı bulur. Özellikleri; Boyutlar: 27x11x11 cm. Ağırlık: 250 gram.Pilli veya pilsiz kullanılabilir.

Plastikten yapılmış oyuncak çeşitlerindendir. Sunman Teamsterz Sesli ve Işıklı Kırmızı Motosiklet 27 cm 3 yaşından büyük çocuklar için önerilir. Kaliteli, oynaması eğlenceli ve kolaydır.

Muhakeme Becerisi Sağlayacak Oyuncak Motorlar

Maisto 1:18 Fresh Metal Motosikletler kendi estetik çekicilikleri sayesinde çocukların ilgisini çeker. Metalin dokularıyla birleşen renkler, öğrenme sürecine çekicilik katar ve dekoratif bir obje olarak da mükemmeldir.

Motor klasik oyuncaklar, alışılmış ev dekoru ile kombinlenebilme özelliğine sahiptir. Bu onların teşhir edilmelerine izin verir ve çocuklara oyun oynama isteği geldiğinde onlarla etkileşim kurma fırsatı verir.

Motor oyuncakların inanılmaz bir değeri vardır, oyuncaklar sonsuz aktivite yaratma potansiyeline sahiptir ve uzun yıllar dayanabilir. Çocuklar büyüdükçe, hayal güçlerini geliştirmek, problem çözmek, motor ve muhakeme becerilerini geliştirmek için onları en uygun şekilde kullanmanın farklı yollarını bulacaklardır.

Sunman 1:12 Ducati Monster 796 N.69 oyuncaklar, çocukları uzak tutmak yerine, güzellikleri ve etkileşimi için gerekli güvenlik ile çocukların öğrenmelerini ve büyümelerini sağlayan harika oyuncaklardır.

Özellikleri; Boyutlar: 20 x 10 x 11 cm. Ağırlık: 300 gram. 4 yaş ve üzeri çocuklar için önerilir. Pilli veya pilsiz modelleri vardır.

Welly 1:10 1190 RC8 Model Motosiklet oyuncağın farklı renk modelleri vardır. Sert plastikten yapılmıştır. Küçüklerin çoğu motosiklet kullanıyormuş gibi davranmayı sever, bu nedenle, eğer küçük çocuğunuz da bu tarz araçları seviyorsa, satın almaktan çekinmeyin. Uzmanlar bu gibi durumların çocukların ileride karakterlerinin üzerinde etkilerinin olduğunu belirtir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR