Suyu Seven Çocuklar İçin Tekneler

Suları keşif etmek isteyen çocuklar için birbirinden renkli ve birbirinden güzel tekneler sizinle…

Küçükler çok meraklıdır ve her zaman keşfetmeye, tanımaya, oynamaya ve hepsinden önemlisi tekneler ile eğlenmeye çalışırlar. İster yalnız ister birlikte olsun, erkekler ve kızlar su oyunlarının tadını çıkarmayı sever. Çünkü su, onlara farklı duyumlar ve deneyimler sağlayan doğal bir elementtir. Ayrıca küçüklerin su ortamında yapabilecekleri çok sayıda oyun ve aktivite de bulunur.

Oyun oynarken su kullanmak, tekneler ile yeni beceriler geliştirmelerine, rahatlamalarına, diğer çocuklarla sosyalleşmelerine ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanır. Güneşin gelmesi ve güzel hava ile yılın en sıcak aylarında aile ile eğlenmek için mükemmel bir aktivite olabilir.

Su Oyuncaklarının En Güzeli

Su çocuklar için bir oyundan daha fazlasıdır. Bildiklerinden farklı bir ortamda çalışmak anlamına gelir, bu da küçükler için bütünsel bir gelişimi teşvik eder. Bu nedenle çocukluk döneminde su ve tekneler ile etkileşim ve farklı oyuncakların kullanımı çok önemlidir.

Su ile Revell Attack Craft S-100 oyuncaklarla temas, duyularının algısını geliştirir. Özellikle suyun içinde ve dışında dokunma hissini keskinleştirirler. Bu, su içinde çocukların vücudun ağırlığını hissetmelerini ve su ortamında vücut kontrolünü artırmalarını sağlar.

Koordinasyon ve fiziksel egzersiz, su içinde Revell Attack Craft S-100 ile oynamak vücudun farklı bölümlerinin koordinasyonunu destekler. Kolları ve bacakları suda sürekli hareket halinde olur. Bu da günlük aktiviteyi artırır ve çocuklara yardımcı fiziksel egzersiz olarak kaslarını gelişir.

Suda Oynamak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

Su da Maxx Wheels Şişirilebilen Kurmalı Bot 26 cm. ile oynamak eğlenceli ve rahatlatıcıdır. Bu çocukların en sevdiği aktivitelerden biridir. Eğlenirken çocuklarınızın huzurlarını artırabilir ve yeni duyumlar, duygular, deneyimler yaratabilirsiniz. Ayrıca, küçük oldukları için tekneleri ile banyo yapmaları, becerilerinin çoğunu öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olan bir oyun ve eğlence zamanıdır.

Maxx Wheels Şişirilebilen Kurmalı Bot 26 cm. ile su oyunlarının minikleri diğer çocuklarla güzel vakit geçirmeye davet ettiğini unutamamak gerekir. Bu nedenle, yeni oyunlar keşfederler ve maceralar deneyimlerler. Boş zamanlarını eğlence ve aktivite ile ilişkilendirirler.

Tanklar ve tekneler Yaratıcılık ve merak, su ortamı serbest ve sembolik oyun çeşitlerini de teşvik eder. Yani, nasıl oynanacağına ve nasıl eğlenileceğine karar verirler, onların gelişimini teşvik eden, yaratıcılıklarını ve meraklarını besleyen teknelerle yaptıkları olur. Özellikleri; Boyutlar: 25 x 15 x 10 cm.Ağırlık: 1.1 Kg. Küçük parçaların içeriğinden dolayı 3 yaş üzeri çocuklarda önerilir. Sağlam plastikten yapılmıştır.

Banyo Duvarlarına Özel Oyuncaklar

Çocukların ilk aylarında banyo sırasında oyuncaklardan yararlanmaları, suyun ortamını oyun yoluyla keşfetmelerini sağlayacaktır. Pilli Süper Yat 28 cm banyo duvarına yapıştırmak ve küçüklerin oyun oynamasını kolaylaştırmak için iki adet kolda takılabilir.

9 ile 36 ay arası çocuklar için tavsiye edilen bir oyuncaktır. Bu nedenle küvette veya havuzda oynamaları, el-göz koordinasyonunu geliştirmeleri, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini harekete geçirmeleri için idealdir.

Pilli Süper Yat 28 cm oyuncak tekne, minikleri birçok farklı hayalin içine alır. Bunun için bazı aksesuarlar içerir. Tüm içerikler teknenin içinde saklanabilir, bu nedenle kolay taşıma için bir tutamağa da sahiptir.

Çok eğlencelidir, çünkü minikler küvette tekne ve tüm aksesuarlarıyla oynayabilecek ve nasıl yüzdüklerini görebileceklerdir. Önerilen yaş 18 ay ile 4 yaş arası arasıdır. Koordinasyonlarını ve hayal güçlerini geliştirmek için ideal bir oyuncaktır.

Neşeli Tekne Oyuncakları

Kanz Neşeli Gemi ile suda oynamak ve 20'den fazla aksesuarın keyfini çıkarmak mümkündür. Çok sayıda aksesuar içeren modelleri vardır. Yapısı kompakt, dayanıklı ve su üzerinde yüzer. 1-3 yaş arası çocuklar için tavsiye edilen çok eksiksiz bir gemidir. Avantajları, ince motor becerilerin, merakın ve hayal gücünün gelişimini içerir.

Küçük olanların havuz veya evde küvet içinden onunla vakit geçirmesi için idealdir. Şamandıra, merdiven, su atıcı, çapa ve çeki kancası gibi birden fazla aksesuara sahiptir. Küçükler bunu dil ve hayal gücünü desteklemek için de kullanabilir ve aynı zamanda manipülatif faaliyetler geliştirebilir ve yetişkin rolleri oynayabilir. Tüm bu seçeneklerle çocuklar becerilerini geliştirebilir ve suda yeni maceralar yaşayabilir.

Kanz Neşeli Gemi ve teknelerde, gelecekteki denizcilerin en sevdiği oyun macerası için ihtiyacınız olan her şey bulunabilir.

Çocuklarınızın Hayal Dünyasına Katkıda Bulunan Oyuncak Tekneler

Helikopterler ve Sunman Pilli Yelkenli Tekne heyecan verici su oyunları için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hem suda hem de yerde oynamak için güvenle kullanılabilir. Açılır kapaklara, çıkarılabilir tavana güçlü parçalar tarafından desteklenen tekne, oyun için fazlasıyla hazırdır.

Sunman Pilli Yelkenli Tekne ile sular çocuklar için daha eğlenceli bir yer olacaktır. Yerde ve suda, suçla mücadele ekipmanı ve becerilerini kullanarak, keyifli vakitler geçirilebilir. Çocuklar, kendi fikirlerini hayata geçirmek için renkli kırmızı motorbotunu kullanabilir.

Hız Seven Çocuklara Özel Oyuncak Tekneler

En iyi tatil için üç mini figür ve birçok aksesuarla, küçük çocuğunuz plajda bir öğleden sonra keyifli vakitler geçirebilir. Gerçek hayattaki yarış teknelerine dayanarak, oyunun yüksek dozda sıçrama içermesi için yerde oynamanıza veya küvete götürmenize izin verir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR